הנהלה ובעלי תפקידים

אאורה יוזמים העצמה קהילתית

הקשר עם הקהילות לא מסתיים ברגע המכירה.

כחברה שרואה עצמה חלק מן הקהילה בתוכה היא פועלת, אאורה מקפידה להשקיע, ליזום ולתרום פרויקטים לקידום ולפיתוח קהילתי בכל רחבי ישראל.

אנו באאורה יודעים כי קהילות חזקות תורמות להעצמה לאומית (הקהילה הגדולה) וכמובן גם לעסקים טובים – קידום הקהילות מקדם את אאורה, ומאפשר לה לכן אנו לוקחים על עצמנו תפקיד ותרומה משמעותיים בקהילות בהן אנו פעילים.

קידום פרויקטי מגורים, כולל, כמובן, פרויקטי התחדשות עירונית, יוצרים הזדמנויות לשינוי ולפיתוח לא רק של סביבת החיים העירונית, אלא גם של המציאות היומיומית עבור התושבים, תוך  מיצוי הפוטנציאל האישי של כל אחד מחברי הקהילה בכל הגילים ומכל סגנונות החיים.

אאורה בונים קהילות

פרויקט מגורים הוא מכלול שלם של פתרונות הכולל את התכנון הסביבתי, את נתיבי הגישה, את התשתיות, את המוסדות הקהילתיים, את השירותים החברתיים, וכמובן את הבניינים והדירות. כל אלה מתחברים למרקם אנושי בו מתקיימת קהילה תוססת ודינמית, המורכבת ממשפחות ויחידים שמטפחים בתוכה את חלומותיהם האישיים.

אאורה מתייחסת לכל אלה כבר בשלבי הייזום והתכנון של כל פרויקט, כאשר הקהילה עדיין ברמת חזון.

לא עוזבים את העיר העצמת בני ובנות המקום

אאורה העניקה הטבות משמעותיות לכ-200 דירות עבור בני ובנות מקום בערים יהוד-מונסון, קריית אונו, חדרה ורמת השרון. בכל אחד מהפרויקטים הוקצו עשרות דירות חדשות, מתוכננות ומצוידות שהוצעו באופן בלעדי לבני ובנות העיר בהנחה של כ-10% מהערכת השמאי לפרויקט.

מחדשים תשתיות עירוניות

התחדשות עירונית היא הזדמנות פז לחדש את התשתיות הקהילתיות, כמו מבני ציבור, מרכזי מסחר, בתי ספר וגנים, גינות ציבוריות ופארקים עירוניים.

בפרויקט ‘אונו וואלי’ ביצעה חברת אאורה פרויקטים סביבתיים בראייה כוללת של צרכי הקהילה:

אאורה מעורבות בקהילה - פארק בלב הפרויקט עם גינות משחקים, מתקני ספורט ופינות ישיבה

מקשיבים לרחשי הלב

עמותת ‘רחשי לב’ מפעילה מרכז תמיכה ארצי לילדים חולי סרטן והיא מהווה גוף מוביל בסיוע ותמיכה בילדים ובני משפחותיהם. מייסד העמותה והעומד בראשה הוא הרב ראובן גשייד, כאשר לצדו חברי נשיאות העמותה – מבכירי הרופאים בארץ, אישי ציבור, אנשי מערכת המשפט ואנשי עסקים מהמובילים במשק הישראלי.
אאורה משתפת פעולה עם העמותה מזה שנים ולוקחת חלק פעיל במגוון פעילויות העמותה, בהן:

המלאכיות של אאורה

ה”שינשינים” – צעירים וצעירות שבחרו להקדיש שנה לשירות למען הקהילה בתקופה שבין סיום התיכון והגיוס לצה”ל – ואיתם מתנדבים פעילים בעמותה, נהנים מסיוע של אאורה במגוון תחומים תפעוליים – מהחולצה ועד לטיפול בצרכי היום יומיים.

תרומת ציוד רפואי

חברת אאורה מסייעת לעמותת ‘רחשי לב’ בהצטיידות הנדרשת לטיפול בילדים החולים ולשיפור איכות חייהם.

עובדי אאורה מתנדבים

צוות מיוחד לוקח חלק פעיל באופן שוטף בפעילויות העמותה. ולא רק – הם מעודדים את לקוחות החברה ואת הדיירים בפרויקטים בהתחדשות עירונית לתת יד ולפתוח לב.

באנו לעשות שמח

אאורה עורכת לילדים מסיבות בחג פורים ובחג החנוכה, ומזמינה כוכבי ילדים ונוער, מפעילה דוכנים למשחק ולכיבוד, ובכלל – נותנים לילדים הפוגה של שמחת חג.

ליצירת קשר אודות הפרויקט השאירו פרטים

מלאו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם: